Beko kombi servisi


Uzun senelerdir verdiğimiz sağlam ve kaliteli hizmetten dolayı diğer firmalar arasında en çok istenilen bir firma konuma geldik. Vermiş olduğumuz bu emeklerin karşılığını müşterilerimiz sayesin de aldık. Beko kombi servisi kapsamındaki ürünlerinizi hiç çekinmeden iklimservis.net güvencesine emanet edebilirsiniz.

Neden Tercih Ediliyoruz?

İstanbul’un her bölgesinde bulunan Beko Kombi Servisi ekiplerimiz donanımlı araçlarıyla adresinize en kısa varıp hizmet vermektedir.1 yıldır aldığınız ürünlerinizi Beko Kombi Servisi işçi garantisi altında (hiçbir sorun olmadan) hizmetlerimizi verdik ve sorun yaşamadık. Çalışanlarımız sürekli eğitim alan deneyimli kişilerden oluşmuştur. Güler yüzlü samimi çağrı merkezi birimimiz size yardımcı olup sorunlarınızı en kısa sürede çözmek için gerekli yönlendirmeleri yapacaktır. Diğer firmalar tatil yaparken biz sorunlarınızı çözmek için sürekli bir hizmet ekibi sizlere sağladık.

Hizmet Tarzımız

Yaşabileceğiz ya da yaşamakta olduğunuz sorunlarınızla ilgilenen Beko Özel Kombi Servisi birimimiz sizi bilgilendirmek öğrenmek istediklerinizi size aktarmaktadır. Gün geçtikçe yelpazesini geliştiren Beko Kombi Bakım servisimiz ve uzman kadromuz işini severek yapmakta ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak gittikçe büyüyen bir firma haline gelmemizi sağlıyor. Siz müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet olanağı sayesinde rekabeti giderek kızıştırmakta ve diğer firmalarında kendi müşterilerine gerektiği önemi vermesinde de en önemli rollerden biri oynuyoruz. Ekibimizde yer alan Beko Kombi Tamiri birimimiz size güvenilir ve ileri teknoloji destekli bir hizmet vermek için hazır bulunmaktadır. Bu birim karşısına çıkan her sorunu çözerek siz müşterilerimizden beklediğimiz huzur ve mutluluğu veriyor.

Klima Servisi

Sorunlarınızı Kendiniz Çözebilirsiniz

Ürünlerimiz konusunda sıkıntı yaşayan müşterilerimizin bazıları sorunu Beko Kombi Servisimize iletmeyi seçerken bazı müşterilerimizde sorunlarını kendileri halletmeyi isterler. Her sorunda hızlı çözüm almak adına kendinizin de halledebileceği arızalar da vardır. Bu arızaların çözümü için çağrı merkezimizden yardım alabiliriniz veya uzman birimlerimize ulaşarak sonuç alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse kombinizde bir problem yaşadınız sıcak su ve soğuk su konusunda öncelikle peteklerinize bakın sıcak mı değil, petekleriniz sıcak değilse ocağı kontrol edin doğal gaz geliyor mu diye eğer gelmiyorsa bilin ki doğalgazın kapalıdır. Dış kapınızda bulunan doğal gaz vanasını kontrol edin kaplıysa açın ve sıcak suyunuzu kontrol edin su geliyordur. Sorunuz çözüme kavuşmuştur.

Klima Servisi

MÜŞTERİ MERKEZİ NUMARAMIZ 0850 304 40 53 HEMEN ARAYIN